Hore

Aká je dodacia doba obrazu?

Obrazy expedujeme zvyčajne do troch, maximálne piatich dní od potvrdenia objednávky. Následne sú odovzdané kuriérovi, ktorý Vám ich doručí do 24 hodín priamo na Vašu adresu.
Cena dopravy je jednotná vo výške 5,- €.

Ako mi bude obraz doručený?

Obraz doručuje kuriérska spoločnosť SPS-UPS, kuriér Vás v deň doručovania bude kontaktovať.

Ak sa mi obraz nebude páčiť, môžem ho vrátiť?

Áno, obraz je možné vrátiť do 14 dní odo dňa prevzatia. Finančné prostriedky Vám budú poukázané na bankový účet, po vrátení reklamovaného tovaru, do 7 pracovných dní.

Dá sa vyhotoviť obraz aj v inom rozmere ako je uvedený?

Pokiaľ Vám ponúkané rozmery obrazu nevyhovujú, radi ich prispôsobíme Vašim požiadavkám. Pokračujte v objednávke s ľubovoľným rozmerom a do poznámky prosím uveďte požadovaný rozmer. E-mailom Vám zašleme cenu a náhľad obrazu. Aby sme totiž zachovali proporcionalitu obrazu v niektorých prípadoch musíme obraz z niektorej strany „urezať“. Pokiaľ budete spokojní, obraz pôjde do výroby.
Všetky ponúkané obrazy vieme dodať aj v čiernobielom alebo sépiovom vyhotovení.

Dostanem presne to čo vidím?

Farebnosť hotového obrazu môže byť mierne odlišná od farebnosti motívu uverejneného na internetovej stránke. Monitory počítačov totiž zvyknú ukazovať farby s miernymi odlišnosťami, aké v skutočnosti sú.
V prípade, že s kvalitou obrazu nebudete spokojní, máte možnosť využiť službu vrátenia tovaru.

Ako zistím či je obraz dostupný?

Obraz, ktorý si objednáte, Vám vyrobíme z našich podkladov a teda nenastane situácia, že by nebol nejaký motív nedostupný.
Všetko, čo na našej stránke nájdete, môžete mať doma už za pár dní.

Doručujete tovar aj do Českej republiky?

Áno, objednaný tovar zasielame aj do Českej republiky prostredníctvom kuriérskej služby.
Cena dopravy je 135,- Kč.

Čo je to tlač na plátno?

Vybraný motív vytlačíme technikou pigmentovej tlače na Canvas (umelecké plátno), ktoré bude neskôr natiahnuté na tzv. Blind rám alebo slepý rám, ktorý je plátnom prekrytý a teda nie je viditeľný.

Aký druh umenia predávate ?

Na našej stránke máte k dispozícii viac ako 20 tisíc motívov rôzneho charakteru, ktoré sú rozdelené do viacerých kategórií, ako napríklad hudba, landscape, kvety a mnoho ďalších. Podľa nich sa jednoducho zorientujete a vyberiete si ten správny pre Vás.
Kategórie a motívy neustále dopĺňame.

Aké sú obchodné podmienky?

Všeobecné obchodné podmienky nájdete na tomto linku.

Pokračovať