Hore

 1. Predošlý
  Nasledujúci
  Produkt 73 of 296

  Obraz 000114 New York BW Yellow Cab

  Cena:  

  Rozmery obrazu:


  Všeobecné informácie

  Obrazy tlačené na plátne a natiahnuté na drevenom ráme sú nádherné. Vyzerajú ako originál, a stoja zlomok ceny ručne maľovaných obrazov. Vášmu interiéru dodajú ďalší rozmer a potešia oči motívmi, ktoré máte radi. Na výber ich máme viac ako 20-tisíc.


  Technické parametre

  Obrazy sú vytlačené na kvalitnom plátne digitálnou tlačou. Plátno je natiahnuté na ráme zo smrekového dreva, s hrúbkou 2 cm. Obrazy dodáme vrátane úchytky na zavesenie a po rozbalení si ich môžete hneď zavesiť na stenu.


  Prispôsobenie obrazu

  Pokiaľ Vám ponúkané rozmery obrazu nevyhovujú, radi ich prispôsobíme Vašim požiadavkám. Pokračujte v objednávke s ľubovoľným rozmerom a do poznámky prosím uveďte požadovaný rozmer. E-mailom Vám zašleme cenu a náhľad obrazu. Všetky ponúkané obrazy vieme dodať aj v čiernobielom alebo sépiovom vyhotovení.


  Doprava a dodacia lehota

  Obrazy expedujeme do 3 dní od potvrdenia objednávky. Následne sú odovzdané kuriérovi, ktorý Vám ich doručí do 24 hodín priamo na Vašu adresu. Cena dopravy v rámci Slovenskej republiky je jednotná vo výške 5 €.


  Osobný odber

  Objednané obrazy si môžete vyzdvihnúť aj osobne v reštaurácii s kaviarňou Freshtaurant, Mierová 38, Bratislava-Ružinov. O tom, že je tovar pripravený, Vás budeme informovať telefonicky alebo e-mailom.
  Upozornenie: Platbu pri osobnom odbere je možné uskutočniť prostredníctvom platobnej brány pri dokončení objednávky. Inak je platba pri osobnom odbere možná len v hotovosti.


  Platba

  Platbu môžete uskutočniť:

  • dobierkou;
  • platbou vopred prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány TrustPay cez internet banking Vašej banky alebo platobnými kartami Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro;
  • hotovosťou pri osobnom odbere.

  Balenie obrazov

  Obraz je dôkladne zabalený do ochrannej fólie a do kartónového obalu z 3 vrstvovej lepenky, aby sa predišlo poškodeniu počas prepravy kuriérom.  Všeobecné obchodné podmienky

  Kľúčové slová môžu byť oddelené AND a/alebo OR operátormi pre lepšiu kontrolu výsledkov vyhľadávania.

  Napríklad, Obraz New York vygeneruje výsledok ktorý obsahuje obidve slová. Ale, pre Obraz NewYork bude výsledok hľadania obsahovať obidve alebo len jedno slovo.

  Presné vyhľadávanie docielite vpísaním dvojitých úvodzoviek pred a za vyhľadávaný výraz.

  Napríklad, "obraz" vygeneruje rovnaký výsledok vyhľadávania.

  Kruhové zátvorky môžu byť použité pre ďalšiu kontrolu vyhľadávania.

  Napríklad, Obraz (Obraz NewYork "New York").

Obraz,ktorý by Vás mohol zaujímať